Вегетаријански

110 ден

 • млечен кашкавал
 • топено сирење
 • марула или рукола
 • домат
 • краставица
 • маслинки

*посип на тесто: сусам / кашкавал / ким

Избриши
SKU: N/A Category:

Опис

 • млечен кашкавал
 • топено сирење
 • марула или рукола
 • домат
 • краставица
 • маслинки

*посип на тесто: сусам / кашкавал / ким

Оцени

Сѐ уште нема оцени

Биди првиот што ќе даде оцена за “Вегетаријански”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *