М&M’s

140 ден

  • лешник крем
  • m&m’s
  • шлаг или сладолед
  • прелив од чоколада

*посип на тесто: шеќер и цимет / ореви / плазма / кокос

Избриши
SKU: N/A Category:

Опис

  • лешник крем
  • m&m’s
  • шлаг или сладолед
  • прелив од чоколада

*посип на тесто: шеќер и цимет / ореви / плазма / кокос

Оцени

Сѐ уште нема оцени

Биди првиот што ќе даде оцена за “М&M’s”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *