Ајвар

110 ден

  • ајвар
  • сирење

*посип на тесто: сусам / кашкавал / ким

Избриши
SKU: N/A Category:

Опис

  • ајвар
  • овчо сирење

*посип на тесто: сусам / кашкавал / ким

Оцени

Сѐ уште нема оцени

Биди првиот што ќе даде оцена за “Ајвар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *